Back to Top

www.yesagency.cz

 


 • Pomáháme s marketingem


  Ať už potřebujete vytvořit nové internetové stránky pro svou firmu, hledáte někoho

  na zpracování a tvorbu grafických materiálů nebo chcete jen poradit s propagací a marketingem, jsme tu vždy pro Vás a rádi kdykoli pomůžeme. Domluvte si bezplatnoukonzultaci přímo u Vás ve firmě.


   

  Bezplatná konzultace


 • Připravujete nový web?


  Pokud už Vaše stávající webové stránky

  nesplňují očekávání nebo již neodpovídají současným požadavkům a trendům, je

  načase přemýšlet o změně. Nespěchejtea vše si dobře promyslete, protože novéstránky Vám budou sloužit dalších několiklet. Pokud si nejste s něčím jistí, rádi Vám poradíme.


  Bezplatná konzultace
 • Jak na on-line marketing?


  Nevíte jestli se věnovat SEO optimalizaciraději investovat do PPC kampaní? K čemuje dobrá webová analytika, jak komunikovatpřes sociální sítě a jaké další nástroje nabízí oblast on-line marketingu? Pomůžeme Vám získat nadhled a sami se pak rozhodnete,jakou cestou se vydáte.  Bezplatná konzultaceGrafické práce

Grafické práce Jeseník

Protože na prvním dojmu záleží

Stejně jako v gastronomii platí, že hosté jedí očima, v marketingu naopak říkáme, že zákaznící očima nakupují. Oči jsou našim základním orientačním smyslem a spoléháme se na ně instinktivně nejen při orientaci v prostoru, ale i při orientaci v nabídce. Podvědomě vnímáme použité barvy, asociujeme si známé logo, sympatie a antipatie v nás vzbuzují použité obrázky, působí na nás přehlednost textu i celková kompozice grafiky. V této oblasti proto nabízíme komplex následujících služeb.

Zpracování a návrh korporátního designu Jeseník

Korporátní design

Jednotný korporátní design jako základní stavební kámen marketingové komunikace definuje jednotné firemní barvy, logo, šablony dokumetků, fonty písma a další vizuální prvky. Vše umíme navrhnout a zpracovat do jednoduchého grafického manuálu.

Grafický návrh loga na zakázku Jeseník

Návrhy loga

Pokud potřebuješ pro své podnikání nebo jinou činnost navrhnout vypovídající logo, které ti pomůže vyniknout a lépe se zapamatovat, rádi ti připravíme několik návrhů a ten vybraný předáme v kompletním logomanuálu.

Grafický návrh a tvorba plakátů Jeseník

Tvorba plakátů

Ať už ho nazýváš plakátem, flyerem nebo posterem, tento od nepaměti známí a dodnes hojně využívaný způsob komunikace určitě dobře poslouží i tobě. Zašli podklady a návrh už nech na nás.

Návrh propagačních materiálů Jeseník

Tvorba letáků a propagačních materiálů

Skládací letáčky, vizitky, pozvánky, billboardy a další propagační tiskoviny připravíme podle tvojí představy. Obrátit se na nás můžeš i s návrhy různých polepů, bannerů nebo roll-upů. 

Focení propagačních snímků a fotek Jeseník

Focení propagačních snímků

Ilustrační foto a fotografie z fotobanky jsou sice hezké, ale reálné snímky prodávají. Ukaž potenciálním zákazníkům skutečný výsledek tvojí práce a dovol jim nahlédnout do tvojí provozovny. 

Tiskové práce a výroba propagačních materiálů Jeseník

Výroba prolagačních materiálů

Propagační materiály především navrhujeme, v případě tvého přání však umíme zprostředkovat i jejich výrobu od spolehlivých a léta prověřených dodavatelů.

 

Ukázka designů

Prohlédni si naše vybrané grafické návrhy

Za svou historii jsme se již podíleli na tvorbě mnoha různých designů a grafických návrhů pro klienty z Jeseníku a okolí.