Back to Top

www.yesagency.cz

 


 • Pomáháme s marketingem


  Ať už potřebujete vytvořit nové internetové stránky pro svou firmu, hledáte někoho

  na zpracování a tvorbu grafických materiálů nebo chcete jen poradit s propagací a marketingem, jsme tu vždy pro Vás a rádi kdykoli pomůžeme. Domluvte si bezplatnoukonzultaci přímo u Vás ve firmě.


   

  Bezplatná konzultace


 • Připravujete nový web?


  Pokud už Vaše stávající webové stránky

  nesplňují očekávání nebo již neodpovídají současným požadavkům a trendům, je

  načase přemýšlet o změně. Nespěchejtea vše si dobře promyslete, protože novéstránky Vám budou sloužit dalších několiklet. Pokud si nejste s něčím jistí, rádi Vám poradíme.


  Bezplatná konzultace
 • Jak na on-line marketing?


  Nevíte jestli se věnovat SEO optimalizaciraději investovat do PPC kampaní? K čemuje dobrá webová analytika, jak komunikovatpřes sociální sítě a jaké další nástroje nabízí oblast on-line marketingu? Pomůžeme Vám získat nadhled a sami se pak rozhodnete,jakou cestou se vydáte.  Bezplatná konzultaceMarketing

Marketing a on-line marketing

Dej o sobě svým zákazníkům vědět tam kde tě hledají a když tě hledají

V dnešní době plné reklam číhajících na každém kroku je velmi obtížné vyniknout nad konkurencí a oslovit přitom zákazníky. Nevěříme proto v plošné a finančně nákladné kampaně ve stylu „tak a teď nás bude všude plno a každý o nás bude vědět“. Našim cílem je postupná, přesná, a cílená reklama přesně tam, kde ji relevantní zákazník hledá a když ji hledá.

SEO optimalizace Jeseník

SEO optimalizace

Optimalizace webových stránek pro lepší vyhledatelnost na zvolené klíčová slova ve fulltextových vyhledávačích prostřednictím on-page a off-page faktorů. Analýza obsahu, analýza konkurence, analýza a návrh klíčových slov.

Copywritting Jeseník

Copywritting

V souvislosti se SEO optimalizací a optimalizací obsahu, nabízíme také vytvoření čtivého a poutavého textu pro Váš web nebo PR článek. Takový text splňuje formální i obsahové prvky, aby zaujal čtenáře a byl zároveň přívětivý pro indexovací roboty vyhledávačů.

Webová analytika Jeseník

Webová analytika

Zpracování UX analýzy (user experience) na přehlednost a intuitivnost tvojí webové prezentace, nastavení a počítání konverzních cílů (objednávky/registrace/poptávky), analýza návštěvnosti, zdroje návštěv, chování na webu a další.

Správa sociálních sítí Jeseník

Sociální sítě

Naučíme tě, jak komunikovat přes sociální sítě, jak budovat počet fanoušku nebo odběratelů, jak nastavovat reklamu na sociálních sítích, jak analyzovat chování uživatelů, nebo jaké jsou nejčastější chyby.

PPC a remarketing Jeseník

PPC a remarketing

Založení účtu, zřízení a nastavení PPC kampaní pro S-klik a Google Adwords, analýza klíčových slov a remarketingové kampaně pro zpětné oslovení uživatelů, kteří již dříve navštívili tvůj web.

Promo akce Jeseník

Promo akce a hostesky

Oslov své zákazníky osobně. Pomůžeme ti připravit jakoukoli promo akci. Zajistíme odpovídající ozvučení, moderátora i hudební produkci. Nesmí samozřejmě chybět ani reprezentativní hostesky a doprovodný program.

Billboardy Jeseník

Reklamní plochy

Potřebuješ na viditelné místo umístit svůj banner, billboard nebo plakáty? Pomůžeme ti najít to nejvhodnější.

Propagační akce Jeseník

Návrh a výroba propagačních materiálů

Zabýváme se tvorbou propagačních materiálů, jako jsou plakáty, létáky a ostatní tiskoviny s možností zajištění jejich výroby. Více informací nalezneš v sekci grafika a design