Back to Top

Tvorba webových stránek Jeseník

Webové stránky které ti budou slušet i sloužit

Když potřebuješ znát otevírací dobu kadeřnictví, hledáš dodavatele materiálu nebo chceš znát aktuální nabídku restaurace, kam se jdeš podívat? Na jejich internetové stránky. A vzpomeň si jak na tebe zapůsobí, když na webu nic nenajdeš, stránka je roky neaktuální nebo vůbec neexistuje. Webové stránky jsou totiž již několik let základní vizitkou a komunikačním kanálem každé firmy, organizace či jednotlivce. Automaticky se proto předpokládá, že fungující společnost má na internetu i fungující prezentaci. Pokud hledáš dodavatele moderních a lehce administrovatelných webových stránek, neváhej nás kontaktovat, rádi ti pomůžeme.

Tvorba moderních webových stránek Jeseník

Moderní vzhled

Nepoužíváme již použité šablony a každou stránku včetně grafického zpracování připravujeme na míru. Ty si rozhodneš, jak má stránka vypadat, jaké má mít barvy, jak rozložíme obsah a kde se co bude nacházet.
Webové stránky s respozivním designem Jeseník

Responzivní design

Responzivní desing zaručuje, že se tvoje stránky budou zobrazovat stejně hezky jak na klasickém počítači, tak na tabletu nebo v telefonu. Jedná se v podstatě o optimalizaci vzhledu a funkčnosti pro všechna zařízení.

Editovatelné webové stránky Jeseník

Jednoduchá editace obsahu

Pomocí jednoduchého redakčního systému zvládne aktualizaci webových stránek každý. Nahrávej obrázky, přidávej videa, edituj obsah nebo zadávej novinky kdykoliv a odkudkoliv.
Stránky s neomezeným obsahem Jeseník

Neomezený počet stránek a podstránek

Že můžeš mít za základní cenu na webu pouze jedno menu nebo jen určitý počet stránek? Papír toho snese hodně a web ještě víc. Nenech se limitovat. Naše stránky se přizpůsobí tobě.

Webové stránky s řadou doplňkových funkcí a modulů Jeseník

Užitečné funkce a moduli

Náš web umíme rozšířit o řadu zajímavých modulů a funkcí, jakými jsou například kontaktní formuláře, multiparametrické dotazníky či objednávky, efektní fotogalerie, kalendáře akcí, ankety a další.

Zabezepčnení webových stránek Jeseník

Zabezpečení obsahu

Ochranu webu před jeho napadením zajištuje zabudovaný plugin s vlastním firewallem, spamovou ochranou, non-stop monitoringem, blacklist managerem a zabezpečenou databází.

SEO optimalizace Jeseník

SEO optimalizace

Každý náš web je v základu optimalizován pro lepší vyhledatelnost ve vyhledávačích na tvoje klíčová slova a oblast činnosti. Samozřejmostí je úprava metatgů, copywritting úvodní strany, site mapa, SEO analyzátor a další.
Webová analytika Jeseník

Webová analytika

S nástrojem Google analytics budeš vědět o návštěvních tvého webu téměř vše. Kolik jich bylo, odkud přišli, jak dlouho zde byli, co hledali, z jakého jsou města, co si zrovna prohlíží, z jaké stránky odešli, kam klikli a spoustu dalšího